S.S.S / Site Haritası
 
+90 242 244 31 03 +90 530 036 25 31  
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ARAÇLARIMIZ   TRANSFERLER   İLETİŞİM ULAŞIM  
 
     HİZMETLERİMİZ
 
   
       HİZMETLER
Antalya Merkez Rent a Car
Beldibi Rent a Car Firması
Lara Rent a Car | Adrese Teslim
Konyaaltı Rent a Car
Otogar Rent a Car
Kundu Rent a Car Servisi
Antalya Belek Rent a Car
Kundu Araç Kiralama
Otel Rent a Car Firmaları
Antalya Lara Kiralık Araç
Lara - Kundu Araç Kiralama
Konyaaltı Araç Kiralama
Aksu Rent a Car
Beldibi Araç Kiralama

Kundu Rent A Car Servisi - ANTALYA

   Antalya Kundu, Türkiye’nin en büyük turizm yatırımlarından biridir. Tamamen turizm amaçlı olarak imara açılan Kundu, yaklaşık 4 kilometrelik bir deniz şeridine sahiptir. Denize sıfır konumunda ki otelelri, dünya standartlarında bir kalite ile hizmet vermektedir. Mimarı yapıları ile göz dolduran bu oteller, diğer Avrupa otelleri kadar da pahalı değildir. Kundu içerisinde yer alan küçük çarşılar, kamu ve özel kuruluşlara ait ofisler, eğlence merkezleri, yiyecek-içecek servis noktaları ve rent a car servisleri, tamamen turizme dayalı olarak çalışmaktadır.

kundu rent a car servisi

  

  Antalya’nın doğu tarafında kalan Kundu, Lara ve Belek arasındadır. Antalya Havalimanına uzaklığı 6 km. dir. Lara, Belek ve Antalya il merkezine yakın olması sebebiyle, ulaşımda kesinlikle problem yaşanmaz. Toplu ulaşım araçlarının yanı sıra, dolmuşlar ve taksiler 24 saat hizmet vermektedir. Diğer turizm merkezleri ve gezilecek yerlere yakınlığı, Kundu’yu daha cazip hale getirmektedir. Konakladığınız otelden çıkıp günlük turlara katılmak veya seyahat yapmak için, seyahat firmaları veya rent a car servislerinden faydalanabilirsiniz.

  Yaz aylarında tati için Kundu’yu tercih ederseniz ve rezervasyonunuz yoksa zor durumdasınız demektir. Genelde tur firmalarının kış aylarında yaptıkları erken rezervasyonla dolu olan oteller, eğer yer varsa günlük misafirde kabul etmektedir. Kundu otellerine sadece güneş ve deniz için insanlar ve gruplarda bulunur. İş, kongre, spor ve sağlık turizmi de oldukça yaygındır.

 

Kundu rent a car servisi

 Antalya Kundu rent a car servisi ise, Antalya Havalimanı konuşlu olup, Kundu’ya günün her saatinde rent a car hizmetleri sunmaktadır. Bulundunuz otel veya konaklama yerlerine aracınızı getirerek size teslim etmekte-teslim almaktadır. Havalimanında teslim alabileceğiniz aracınızı ise, istediğiniz noktada teslim etmeniz mümkündür. Özellikle ekonomik ve otomatik araç ağırlıklı rent a car firmamız, sürücülü olarak transferde yapmaktadır.

 

  • Kundu Otelleri;  Mardan Palace - WOW Topkapı Palace - Royal Holiday Palace - Kervansaray Lara - Lara Beach - Melas Lara  - Kervansaray Kundu - Limak Lara De Luxe Hotels & Resort - Sherwood Breezes Resort - WOW Kremlin Palace - Aska Lara Resort & Spa - IC Green Palace - Concorde Deluxe Resort - Fame Residence Lara - Delphin Palace & Spa - Baia Lara - IC Residence - Saturn Palace Resort - Delphin İmperial 

  • Kundu Nerede?

  • Lara - Kundu Ulaşım?

  

 

 


 
ANA SAYFALAR
Ansayfa
Hakkımızda
Araçlarımız
İletişim Bilğileri
Antalya Hakkında
Transferler
S.s.s
Site Haritası
Kiralama Koşulları
MAKALELERİMİZ
Klasik Araba Kiralama.
Klasik Araç Kiralama - Chevrolet Belair 1956
Klasik Araba Kiralama - Chevrolet İmpala 1978
Klasik Araba Kiralama - Chevrolet İmpala 1967
Klasik Düğün Arabası Kiralama - Chevrolet 1957
Oto Kiralama Antalya
Antalya Rent a Car
Otomatik Araç Kiralama
SOSYAS AĞ / ULAŞIM
Adres : Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 35 C Muratpaşa / Antalya
E - mail : info@antalyarentalcars.com
Twitter/antalyarentalcars
Facebook/antalyarentalcars
Google Plus/antalyarentalcars
Linkedin/antalyarentalcars
İnstagram/antalyarentalcars
Copyright 2010 © Antalya Rental Cars Ltd .Şti TÜRKİYE / ANTALYA +90 530 036 25 31